apartamenty

Jura Środkowa to raj dla osób, które uwielbiają aktywny wypoczynek.

Ośrodek nie tylko oferuje aktywność fizyczną i komfortowe noclegi, ale również umożliwia naszym gościom doświadczenie bliskości natury w pełnym wymiarze. Otaczający nas teren jest malowniczy i obfituje w piękne krajobrazy, które można podziwiać podczas spacerów w okolicy.

Przez wiele lat dom pozostawał opuszczony, dlatego sami przeprowadziliśmy jego renowację. Powstał z niego nasz “Całorocznik”.  Łóżka, na których będą spać nasi goście, jak też ławki oraz wszelkie elementy drewniane wykonaliśmy samodzielnie z drewna pozyskiwanego na miejscu.

Naszym celem jest zapewnienie gościom komfortowego miejsca do wypoczynku po całym dniu aktywności.

Nasze pokoje są przestronne, znajdują się w nowym budownictwie i utrzymane są w wysokim standardzie.

Dają miejsce na prawdziwy relaks wśród natury, która będzie Was otaczać podczas pobytu. Wszystkie pokoje dysponują klimatycznymi łazienkami.

 

Każdy pokój posiada: 

  • zestaw ręczników, 
  • mydło w płynie,
  • zestaw do parzenia kawy i herbaty.

W części wspólnej każdy z naszych gości ma dostęp do przewodników turystycznych, map, książek o tematyce górskiej oraz gier dla dzieci.

Udogodnienia dla dzieci

Jesteśmy przygotowani, aby gościć rodziny z dziećmi. Oferujemy łóżeczka turystyczne do wypożyczenia, wanienkę, nocnik, gry planszowe i zabawki dla dzieci. Nasz obiekt został dostosowany do potrzeb najmłodszych gości po to, aby móc całej rodzinie zapewnić wygodny, bezpieczny i przyjazny pobyt. 

Nasze apartamenty

brzozowy

Przestronne studio 5 osobowe. Idealne dla rodziny, grupy przyjaciół, czy uczestników kursów. Studio posiada 2 pokoje: pokój dzienny z TV i wydzielonym miejscem do spania oraz dużą sypialnię.

5

Liczba gości

450 zł

Cena od

50m2

Metraż

jurajski

Dwu osobowy apartament z balkonem wychodzącym na ulice Ryczowa.  Daje możliwość zjedzenia śniadania w kameralnym otoczeniu czy spędzenia wieczoru na przytulnym balkonie. Pokój posiada telewizor. 

2

Liczba gości

240 zł

Cena od

25m2

Metraż

rowerowy & leśny

Apartamenty dwu osobowe z wejściem niezależnym względem reszty budynku. Wejście do pokoju znajduje się na dużym drewnianym tarasie, który zaprasza do powolnego delektowania się poranną kawą na jednym z naszych leżaków. 

2

Liczba gości

230 zł

Cena od

25m2

Metraż

skalny & kozibród

Duże dwu osobowe apartamenty z  przestronną łazienką. Z pokoju Szosa rozpościera się widok na kozią zagrodę wraz z jej mieszkańcami: kozami, owcami i osiołkami. 

2

Liczba gości

220 zł

Cena od

30m2

Metraż

zagrodowy

Przytulny dwu osobowy pokój z wejściem przez część wspólną. 

2

Liczba gości

200 zł

Cena od

20m2

Metraż